oferta - Klaun Dyzio

Idź do spisu treści

Menu główne:

oferta

KLAUN DYZIO na estradę/klaun dyzio na plener
1h występ na scenie zakończony obdarowywaniem dzieci zwierzakami z balonów. Idealne rozwiązanie zarówno na event,festyn a także na zajęcia np.w  domu kultury .

Dobra cena ! Bo kupując program zyskujesz atrakcje dodatkową w postaci zwierzaków na życzenie dla każdego.

CENA OD 390 PLN plus ewentualne koszty dojazdu poza woj.śląskie !

Czary mary na wesoło BĘC !
Pokaz iluzji na wesoło z klaunem Dyzio to salwy śmiechu. Nadają się na urodziny,imprezę w domu kultury, w szkole czy przedszkolu.
Dzieci dowiadują się jaka różnica jest pomiędzy CZARY MARY HOKUS POKUS a "Lord Vader to mój fader". A rozbite jajo można połączyć zwykłym, prostym PIF PAF .

Na urodziny- max 20 dzieci , pokaz trwa 1 h i jest dedykowany dla dzieci od 4-10 lat. Zapewniamy po pokazie zwierzaki z balonów podłużnych dla każdego oraz piniatę wypełnioną słodkościami do rozwalenia.
Koszt tylko 280 PLN plus ewentualny dojazd poza woj.śląskie

Do przedszkola - max 80 dzieci na jednym pokazie , pokaz trwa 1 h zapewniamy nagłośnienie i zwierzaki dla wszystkich dzieci, które w trakcie pokazu wykonuje moja asystentka. Jeśli dzieci jest więcej , rozbijamy imprezę na 2 pokazy po 1 h.
Cena za 1 pokaz to 390 PLN brutto plus ewentualny dojazd poza woj.śląskie
Cena za pokaz dodatkowy przy więcej niż 80 dzieciach to 150 PLN

UWAGA ! POKAZ NIE NADAJE SIĘ NA PLENER !!! KLAUN MUSI MIEĆ ZA SOBĄ ŚCIANĘ lub inną zasłonę !

Wesołe Mydlane bańki w pakiecie z balonami z helem lub zwierzakami z balonów !!!

Atrakcja na festyn, szkolną imprezę murowana ! Zapewniamy warsztaty bańkowe z małymi, wielkimi i większymi bańkami mydlanymi oraz zwierzakami z balonów ( skręcanymi) i balonami z helem dla wspaniałych młodszych i starszych dzieciaków.

Spróbować może każdy, atrakcja trwa 2,5-3 h i nie ma możliwości skrócenia.Ilość dzieci od 25-100

koszt 600 lub 900 PLN brutto ( 900 PLN brutto uwzględnia 100 gumowych balonów z helem do rozdania dzieciom)  PLUS ewentualny dojazd poza woj.śląskie i opolskie ( TZN. na ŚLĄSKU I W OPOLSKIEM DOJAZD W CENIE!)

Zapewniamy :
nagłośnienie , 5-10 kompletów kijków do baniek, 10 litrów płynu "BAŃKOWO" atestowanego , 150 zwierzaków z balonów plus opcjonalnie , 2 animatorów w tym klauna Dyzio a także wytwornicę dymu do puszczania baniek z dymem ( niezbędny jest prąd 220V)

HOP HOP DZIECI - BAŃKA SOBIE LECI !!!

Klaun na wesele ! klaun na wesele. Animacje i rozrywka dla dzieci w całej Polsce.Klaun Dyzio to atrakcje dla dzieci takie jak : zwierzaki z balonów, balony z helem, zabawy dostosowane do wieku,malowanie twarzy i włosów kolorowymi sprayami,wata cukrowa dla wszystkich a na życzenie Klienta 15 minutowy pokaz na sali dla dorosłych z LEWITACJĄ - unoszeniem w powietrzu 4 weselników naraz

Naprawdę warto podpisać z nami umowę . Pobieramy 100-200 PLN zaliczki zaleznie od pakietu który wybierzesz a pozostałą kwotę wypłacasz gotówką po wykonaniu usługi na podstawie umowy.


KLAUN NA EVENT

klaun dyzio obsługuje również eventy promocyjne oraz imprezy w supermarketach.Jedyny minus taki, że musisz mnie rezerwować z dużym wyprzedzeniem, co czasem powoduje rozbieżność terminów. W ramach eventu oferuję:
- balony z helem
- zwierzątka z balonów
- malowanie buziek i włosków
- wielkie mydlane bańki
- interakcję z klientami w wykonaniu profesjonalnego klauna z 17 letnim stażem w pełnym make up i profesjonalnym stroju i obuwiu klaunowym
Asystują mi 1 lub 2 animatorki
koszt za 6 h od 1200 PLN brutto w wariancie 2 osobowym lub 1500 w wariancie 4 osobowym z dojazdem w dowolne miejsce Polski
koszt za 8 h od 999 PLN brutto w wariancie 1 osobowym ( uwaga! tu nie robię wszystkiego naraz)
           lub 1400 PLN brutto w wariancie 2 osobowym z dojazdem w dowolne miejsce Polski

W cenie materiał balony ,itp TYLE ŻEBY NIE BRAKŁO :)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego